Probiotyki, dostępne codziennie w Yogen Früz, beztłuszczowe i niskotłuszczowe mrożone jogurty i smoothies

yoga probiotics 

Dosłowne znaczenie słowa "Probiotyki" pochodzi od greckiego znaczenia "dla życia". Probiotyki są żywymi kulturami bakterii, które po spożyciu w wystarczających ilościach, mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Podczas gdy wiele jogurtów zawiera żywe kultury, nie mają one siły, by przetrwać proces trawienia i dlatego nie mogą zapewnić takich samych zalet zdrowotnych jak dodawanie kultur probiotycznych. Yogen Früz, poprzez dodawanie kultur probiotycznych do mrożonego jogurtu, może pomóc utrzymać optymalny poziom dobrych bakterii w przewodzie pokarmowym.

Niektóre z korzyści kultur probiotycznych mogące mieć wpływ na:

  • obniżanie poziomu cholesterolu,
  • zarządzanie nietolerancji laktozy,
  • poprawę systemu odpornościowego,
  • zapobieganie infekcjom,
  • zmniejszenie stanów zapalnych,
  • poprawę wchłaniania minerałów
  • utrzymanie zdrowego układu trawiennego.

Więcej informacji na temat korzyści płynących z kultur probiotycznych, można znaleźć na następujących stronach internetowych:

Mrożony jogurt Yogen Früz jest zarówno beztłuszczowy, jaki i niskotłuszczowy z kulturami probiotycznymi dzięki czemu nasi klienci mają jeszcze większy wybór wariacji jogurtowych przy tworzeniu własnego, unikatowego jogurtu mrożonego. Konsumenci są coraz bardziej świadomi roli, że pewne pokarmy lub ich składniki mają wpływ na poprawę ich zdrowia. Dlatego też klienci Yogen Früz mogą czuć się komfortowo, wiedząc, że coś, co lubią jeść, jest także dla nich dobre a zarazem i zdrowe!

HEALTHY JUST GOT HEALTHIER

Konsumenci mogą nadal cieszyć się wspaniałym smakiem jogurtów Yogen Früz. Spółka w dalszym ciągu reaguje na zmiany zwyczajów konsumentów poprzez wprowadzanie nowych, zdrowych, pożywnych i dobrych w smaku mrożonych deserów. Wszystko specjalnie dla naszych konsumentów.

Yogen Früz to innowacja, zdrowie i styl życia.

Weź udział w doświadczaniu dobrego smaku i zdrowego odżywiania.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com