Informacje o możliwościach współpracy

Top franchisesMając ponad 30-letnie doświadczenie jako operator – franczyzobiorca i franczyzodawca – wiemy, jak pomóc naszym partnerom z powodzeniem rozpocząć swoją działalność i jak wspierać ich przez kolejne lata. Mamy odpowiednich ludzi i systemy niezbędne do wsparcia potrzeb biznesowych franczyzobiorców.

Za swoje dokonania firma Yogen Früz została wyróżniona przez czasopismo „Entrepreneur Magazine", zajmując w 1999 roku pierwsze miejsce na liście 500 najlepszych franczyz na świecie.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy bardzo elastyczni i mimo, że działamy w sieci, indywidualnie podchodzimy do, każdego partnera. To bardzo istotne, ponieważ każdy z Państwa, prowadząc działalność, prowadzi ją w innych warunkach (chociażby specyfika centrum handlowego), zatem wiemy, że nie da się wszystkiego zunifikować.

Jednym z istotnych atutów jest niski próg wejścia w sieć, plus niskie koszty ponoszone w związku z otwarciem działalności.

Na rynku możemy zaobserwować wiele firm, które upadły pod wpływem złego zarządzania i przeinwestowania lokali. My wiemy jak otworzyć i prowadzić biznes tak, żeby był gwarancją sukcesu i przynosił stałe intratne zyski. Pomogło nam w tym, doświadczenie na rynku polskim i wsparcie sieci Yogen Fruz Kanada.

Urządzenia nowe do produkcji deserów w sieci Yogen Fruz wynoszą od 5 000 zł brutto, dla porównania urządzenia konkurencji, która proponuje nie mrożony jogurt tylko proszek jogurtowy, praca z proszkiem jogurtowym wymaga zakupu maszyn o łącznej wartości 95 000 zł brutto.

Za cenę 2 urządzeń konkurencji mogą mieć Państwo od Yogen Fruz w pełni wyposażoną wyspę pod klucz!

Kolejnym atutem jest zaplecze marketingowe - żadna z firm jogurtowych w Polsce, nie gwarantuje Państwu dostępu do zaplecza marketingowego na taką skalę jak Yogen Fruz. 30 letnie doświadczenie w promowaniu produktów przekłada się na gotową bazę danych: plakatów, banerów i gotowych ofert dla klienta, które są dla Państwa bezpłatne!

Podsumowując atuty marki Yogen Fruz, naszych partnerów wyposażamy w podręcznik operacyjny, który zawiera wszystkie informacje o prowadzeniu własnej działalności, łącznie z podpowiedzią jak pracować z klientem, żeby zawsze do nas wracał.

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami, odwiedzenia naszego stoiska szkoleniowego w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie. Pomożemy Państwu w otworzeniu własnego kompletnie wyposażonego stoiska, w cenie równoważnej dwóm maszynom, które proponuje konkurencja.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zostać partnerem Yogen Früz i rozpocząć własny biznes!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
...